Powrót na forum

Dodaj odpowiedź

  poprzedni wątek | następny wątek  
Autor Temat:     LEKI
Ewa 2019-07-15 22:38

woj.: nie chcę podać

W innych tematach przewijał się kilkukrotnie wątek leków, który nie został rozwinięty, więc postanowiłam stworzyć nowy temat poświęcony lekom. Jakie leki przepisywali neurolodzy, psychiatrzy oraz jak oceniacie skuteczność? Mam na myśli leki, które były przepisywane na objawy towarzyszące HD: (czyli: depresje, manie, paranoje, obsesje i kompulsje, drażliwość...)
Sandra 2019-07-28 15:53
e-mail
Rogowo
woj.: kujawsko-pomorskie

Witam serdecznie wszystkich. Mam na imię Sandra. Choruje od 5 roku życia na zespół Touretta. Biorę kombinację leków. Mam do wad pytanie a zarazem prośbę.. Miałby ktos do odstąpienia lek o nazwie Tetmodis?. Wiem ze na chorobe HD jest refunfowany. Ja place 620 zl. A moj koszt leczenia miesiecznego wynosi 1200 zl. To jest bardzo, bardzo dużo jak dla mnie. Niestety skonczyly mi sie już oszczednosci. Nie moge wykupić tego leku. Bardzo proszę jezeli ktos ma do odstopieia albo zawala mu w szafce to prosze o kontakt pod nr 508546870, lub na e-mail: sandra.cybulska99@gmail.com
Bylabym bardzo wdzięczna za pomoc.
Z gory dziekujd i pozdrawiam
PS. Jeżeli ktos ma wątpliwości moze się skontaktowac z moim lekarzem dr. Lech Szczechowski. On potwierdzi ze kam bardzo trudną sytuację i biorę tak drogi lek.
Pozdrawiam Sandra
powrót na forum   poprzedni wątek | następny wątek  
 
Aby dodać odpowiedź do tego tematu, należy wypełnić poniższy formularz:
Autor odpowiedzi:
Miejscowość (opcjonalnie):
Województwo:
Adres e-mail (opcjonalnie):
Ikonka odpowiedzi:                     
Tytuł:
Twoja odpowiedź:
Kod:    Przepisz kod: