Powrót na forum

Dodaj odpowiedź

  poprzedni wątek | następny wątek  
Autor Temat:     Spotkania chorych na HD
Błażej 2020-09-30 21:16

woj.: śląskie

Witajcie. Chciałem zapytać czy w województwie śląskim istnieje jakaś grupa lub stowarzyszenie chorych na hd, która organizuje jakieś spotkania, wspiera chorych. Chodzi mi o grupy jak np. AA, gdzie można się wygadać, posłuchać innych , popytać o chorobę i możliwości leczenia, która doda otuchy. Dziękuję Wam z góry za odpowiedź.
MaryAnn 2020-10-04 09:57
e-mail

woj.: spoza Polski

Hej Błażej, musiałbyś pytać przez Polskie Stowarzyszenie Choroby Huntingtona. Zapraszam też do grupy fb, jeśli masz ochotę (musisz mnie dodać do znajomych, Marianna Ellison, chyba że już z kimś z grupy jesteś znajomymi). Twój wpis mnie zainspirował, bo może powinniśmy zorganizować spotkanie on line, jak to w czasach pandemii? HDYO organizuje je regularnie (info https://www.facebook.com/HDYouthOrg/), ale po angielsku. Trzymaj się, bądź silny!
Błażej 2020-11-10 21:52

woj.: śląskie

Bardzo dziękuję napisałem na messengera. Pozdrawiam!
Tomi 2020-11-22 03:42
e-mail

woj.: wielkopolskie

Witaj , spotkania coś ostatnio siadły...kiedyś byłem na spotkaniach we Wrocławiu , Poznaniu...chyba brakuje osób animujących... Ania Rybka uciekła do Anglii i Poznań "siadł"...Mery Ann też chyba nie ma czasu na Wrocław...niestety ale proza życia to przyjaźni kat....
Paula 2020-12-26 14:30

woj.: śląskie

Spotkań niestety nie ma, ale jeżeli chcesz pogadać i zapytać o coś to zapraszam do kontaktu ;)
MaryAnn 2021-01-15 01:59
e-mail

woj.: spoza Polski

Hejhej, Tomi, pamiętam Cię oczywiście, czuję się wywołana do tablicy (ale to ja jestem w Anglii, a Ania Rybka we Wrocławiu), pandemia mnie zmotywowała do zorganizowania spotkania on-line, może tu też się znajdą chętni? Myślę o sobocie, godz.18, zainteresowanym podam link do spotkania przez Zooma, będzie tylko potrzebny komputer albo i telefon podłączony do internetu :) zapraszam!:)
powrót na forum   poprzedni wątek | następny wątek  
 
Aby dodać odpowiedź do tego tematu, należy wypełnić poniższy formularz:
Autor odpowiedzi:
Miejscowość (opcjonalnie):
Województwo:
Adres e-mail (opcjonalnie):
Ikonka odpowiedzi:                     
Tytuł:
Twoja odpowiedź:
Kod:    Przepisz kod: