Powrót na forum

Dodaj odpowiedź

  poprzedni wątek | następny wątek  
Autor Temat:     Podejrzenie HD
Nephelai 2020-12-18 20:05
e-mail

woj.: świętokrzyskie

Witam. Od 2017 roku "dokuczają" mi nawracające psychozy i ruchy mimowolne. Leczę się psychiatrycznie neuroleptykiem, lekarze "upierają się" przy schizofrenii jako diagnozie, ja natomiast podejrzewam HD ze względu właśnie na ruchy mimowolne. Olanzapina którą biorę trochę "wyciszyła" ruchy, jednak nie do końca, "szarpie" mnie szczególnie wieczorem, przed snem. Dodam, że TK i rezonans magnetyczny głowy nic nie wykazały. Czy lekarze maja rację, czy ja?
elwit 2020-12-23 00:14

woj.: lubelskie

Dlaczego podejrzewasz HD ,czy w rodzinie były zachorowania na HD? Moja córka miała 18 lat ,gdy zdiagnozowano u niej schizofrenię, leczona była kilka razy w szpitalu .Po 10 latach trafiła na oddział wspaniałego neurologa , który następnego dnia zapytał mnie o choroby genetyczne w rodzinie .Mąż zginą w wypadku mając 34 lata ,nie wiele
wiedziałam o rodzinie teścia . Po badaniach okazało się , że córka choruje na HD. Gdy objawy HD pokazały się u drugiej córki ,to TK i rezonans magn.potwierdziły zmiany w mózgu .Życzę Ci aby Twoje podejrzenia były fałszywe.
powrót na forum   poprzedni wątek | następny wątek  
 
Aby dodać odpowiedź do tego tematu, należy wypełnić poniższy formularz:
Autor odpowiedzi:
Miejscowość (opcjonalnie):
Województwo:
Adres e-mail (opcjonalnie):
Ikonka odpowiedzi:                     
Tytuł:
Twoja odpowiedź:
Kod:    Przepisz kod: